Anadolu Yakası Moto Kurye

Anadolu Yakası Moto Kurye

Wens Kurye Hizmetleri olarak İstanbul’un tüm ilçelerinde olduğu gibi Anadolu yakasında da moto kurye hizmeti veriyoruz. Anadolu yakası moto kurye ihtiyaçlarınıza anında cevap verdiğimiz gibi, en uygun moto kurye hizmetini kaliteden ödün vermeden yerine getiriyoruz.

İstanbul Anadolu yakasında tüm ilçelerde ihtiyaç duyduğunuz moto kurye işleriniz için bizi arayabilirsiniz.

Gönderilerileriniz posta, evrak, paket vb ne olursa olsun, Wens güvencesi altında varış adresine mümkün olan en kısa sürede teslimi yapılmaktadır.

Anadolu Yakası Moto Kurye Bölgelerimiz

Anadolu yakası yada Asya yakası İstanbul’un Asya kıtası toprakları üzerinde kalan bölgesine verilen isimdir. 

Bu bölgede karada yer alan toplamda 13 ilçe bulunmaktadır ve bu ilçelerin tamamında faaliyet göstermekteyiz. Anadolu yakası moto kurye hizmeti verdiğimiz ilçeler aşağıda sıralanmıştır. 

Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar.

Anadolu Yakası Moto Kurye

Anadolu Yakası Kurye

Wens Kurye Hizmetleri, anadolu yakasının tüm ilçelerinde motorlu kurye hizmeti vermektedir. Anadolu yakasında moto kurye hizmeti arıyorsanız, en doğru adrestesiniz.

7/24 Hızlı Kurye hizmetlerinde gönderilerinizin yetişmediği, geç kaldığı derdine Wens Kurye Hizmetleri olarak çare oluyoruz. Şirketimiz anadolu yakası moto kurye sektörünün rekabetçi ortamında kaliteli hizmet ve tabi müşteri memnuniyeti anlayışıyla sizlere günün her saati sizlere hizmet vermektedir.

Küçük ebatlı kolileriniz veya teslim edilmesi gereken evraklarınız mı var hiç düşünmeden bizi günün her saati arayabilirsiniz. Moto kurye personellerimiz en kısa sürede sizlerle.

Çağrı merkezimizi arayarak oluşturacağınız talep büyük bir titizlikle size en yakın moto kuryemize iletilir. En kısa sürede kapınıza gelen konusunda uzman kurye personellerimiz Wens garantisiyle gönderilerinizi teslim alarak varış adrese teslimatını en kısa zamanda gerçekleştirir.

Her biri birbirinden deneyimli, kuryelik mesleğini kendine altın bilezik edinmiş güler yüzlü personellerimizden aldığınız hizmete emin olun referans olacaksınız.

Ayrıca gönderilerinizin adrese ulaştığı bilgisi verdiğiniz iletişim bilgilerine iletilmektedir.

Bizi arayın ve kurye hizmetimizin farkını yaşayın.

Şehir içi  gönderileriniz İstanbul’un tüm semtlerine aynı gün teslim edilmektedir.

Kaliteli ve güler yüzlü kuryelerimizle müşteri memnuniyetini ön planda tutarak kaliteden ödün vermeden en uygun fiyatlarla bulabileceğiniz kurye hizmetlerimizden yararlanmakta geç kalmayın.

Sizler için zamanı kısaltıp yollara meydan okuyan moto kurye personellerimizle bir an önce tanışma fırsatı bulun. 

Anadolu Yakası Moto Kurye Hizmetlerimiz

Normal Moto Kurye

Aciliyeti olmayan gün içi gönderilerileriniz için kullanabileceğiniz kurye hizmeti

Acil Moto Kurye

Teslimatı aciliyet gerektiren gönderileriniz için kullanabileceğiniz kurye hizmeti

Vip Moto Kurye

Hassas ve özel gönderilerinizin acil teslimiyeti için kullanabileceğiniz kurye hizmeti

Anadolu Yakası Moto Kurye
Anadolu Yakası Moto Kurye
Normal Kurye

Normal Kurye

Aciliyeti olmayan gönderileriniz gün içinde teslim edilir

Acil Kurye

Acil Kurye

Teslimatı acil olan gönderileriniz maksimum 2 saat içinde teslim edilir.

Vip Kurye

Vip Kurye

Özel ve Değerli Eşyalarınızın Transferi için VİP Kurye Hizmeti

Wens Kurye Teslimlerinin Güvenilir Adresidir

Anadolu yakası moto kurye hizmeti veren bir firma arıyorsanız, Wens sizin için en doğru adrestir.

Wens Kurye, siz değerli müşterilerimize farklı ileti türleri arasından değişik seçenekler sunarak kendinize en uygun şekilde gönderi teslimatlarını yapmanıza olanak sağlar. Müşterilerimiz gönderilerini göndermeden önce fiyat bilgisine sahip olurlar, üstelik piyasanın en uygun fiyatını.

Tek yapmanız gereken bizi arayarak sizden istediğimiz bilgileri vermeniz.

Bu bilgiler;

  • Hangi semtten alınacak,
  • Hangi semte teslim edilecek,
  • Gönderinin kg ve boy ölçüleri.

Büyük Ebatlı Kargo Gönderimi

Ebatları büyük olan paketlerinizin teslimatının nasıl yapılacağı konusunda endişelenmenize gerek yok. Çünkü Wens Kurye yanınızda!

Motorlu kuryelerin taşımsının mümkün olmadığı ebata sahip gönderileriniz Wens Kurye Araçları ile sorun olmaksızın adreslerine teslim edilirler.

Araçlı kargo hizmetinden yararlandığınız takdirde gönderiniz hava ve trafik şartlarına göre ortalama 4 saat içinde karşı tarafa iletilecektir.

Araçlı kurye hizmetimizde genel fiyat yerine kişilere özel çalışılarak, müşteri memnuniyeti çerçevesinde teklif sunulmaktadır.

Gönderileriniz Wens ile Güvende

Kargolarınız bizim için değerlidir. İstanbul’da A noktasından B noktasına teslim edilmesi ve herhangi bir aciliyeti olmayan gönderileriniz için normal kurye hizmetini seçebilirsiniz.

Bu hizmetimizi tercih ettiğinizde gönderilerinizin karşı adrese teslim süresi ortalama 150 dk olacaktır. Bulunduğunuz adres neresi olursa olsun, Wens her zaman hizmetinizde.

Anadolu yakası kargo göndermeden önce ön rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Ön rezervasyon talebi için herhangi bir ek ücret ödemezsiniz ve gönderinizi bu şekilde güvenceye alırsınız.

İşlem Yapılması Gereken Belgeler İçin Wens Kurye

Bir belgeye resmi dairelerde işlem yapılması ve yeniden size ulaştırılması mı gerekiyor?

O zaman tercihinizi gidiş dönüş kurye hizmetiden yana kullanabilirsiniz.Bu hizmetimizden faydalandığınız zaman moto kuryelerimiz belgelerinizi güvenle taşırlar. Belgeniz kapınıza kadar gelen moto kuryelerimiz tarafından teslim alındıktan sonra ilgili adrese yönlendirilir. Yapılması gereken işlemin bitmesi sonucunda yine aynı moto kurye personeli tarafından size ulaştırılır. 

Göndermek istediğiniz kargonun ücretini hesaplatmak, farklı gönderi türleri arasında seçim yapmak veya ön rezervasyon yaptırmak isterseniz bizi aramanız yeterli.

Wens Kurye olarak günün her saati İstanbul’un Anadolu ve Avrupa Yakasında hizmet vermekteyiz.

Anadolu Yakası Moto Kurye Hizmeti Wens merkezden yönetilerek yerine getirilmektedir. Anadolu yakasında hangi semtinde olduğunuz mühim değildir.

İhtiyacınız olduğu anda bizi hattımızdan arayarak anadolu yakası kurye hizmeti talebinde bulunabilirsiniz. Uzun yıllardır motor kurye hizmeti vermekte ve aynı zamanda tüm müşterilerimize günün her saati hizmet vermekteyiz.

Bizi aradığınız takdirde size en yakın moto kuryemiz size yönlendirilip anadolu yakasından istediğiniz semte gönderiniz 30 dakika içinde motorlu kurye personelimiz tarafından teslim alınır.

İstanbul’un genelinde hangi semtte olursa olsun birkaç saat içinde gönderilerinizin teslimini yapmaktayız.

Motorlu kurye hizmetimizi sadece kendi bulunduğunuz adresten gönderi yapmak için değil İstanbul’un herhangi bir noktasından alınıp size getirilmesi gereken gönderiler içinde kullanabilirsiniz.

Örneğin; şirketinizin İstanbul genelinde 25 mağazasından teslim alınacak şirket evraklarının toplanarak genel merkezinize getirilmesini talep edebilirsiniz. Moto Kuryelerimiz mümkün olan en kısa sürede belgelerinizin toplanma işlemini yerine getirerek sizlere teslimini sağlar.

Bu hizmeti günün her saati rutin bir şekilde de yerine getirebiliriz.

Anadolu Yakasında moto kurye hizmetimizle İstanbul’un en uzak bölgesi ve yoğun hava ve trafik şartları için sizleri düşündürmeden her türlü  motokurye teslim işlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Ayrıca Arabalı Kurye hizmetimiz dolayısıyla Anadolu Yakasından bütün İstanbul semtlerine ya da İstanbul semtlerinde ki  adreslerden sizin adresinize tüm hacimli / hacimsiz nakliye işlerinizi gerçekleştirmekteyiz.

Moto kurye servisimiz; en kısa sürede hafif kargo ticari araçlarımızla hızlı nakliye işlerini gerçekleştirmektedir.

Bu hizmet ile şirket sahibi müşterilerimiz araç ve şoför bulundurma zorunluluğundan ve bunların tüm mali yükümlülüklerinden kurtulmaktadır. 

Bizi arayarak arabalı kurye fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

Wens Kurye; yenilenen teknolojinin gerekliliklerine uyarak içinde bulunduğu çağı göz önünde bulundurup kendi sektöründe son teknoloji alt yapısıyla vermiş olduğu seçenekli kurye ve taşımacılık hizmetine ait bilgilerimizi web sitemizi gezerek inceleyebilirsiniz.

Web sitemiz üzerinden gönderi yapmak istediğiniz semtleri belirleyerek ücret bilgisini öğrenebilir, ihtiyacınız doğrultusunda Normal Kurye, Acil Kurye, VİP Kurye ve Arabalı Kurye Gönderi seçeneklerinden birini talep edebilirsiniz.

Önemli: Fiyatlarımız şirketimizin konumuna göre değil gönderinizin teslim alınıp teslim edileceği adrese göre hesaplanmaktadır.

Paylaşmak Önemsemektir!